Categories
Uncategorized

Küçük Pandalar

Küçük Pandalar

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

31.05.2021 20:00 – 31.05.2021 20:00

Küçük Pandalar oyunu, Online Etkinlikler kapsamında sizlerle…

Yazan -Yöneten: M. Tevfik Tunga

Küçük Pandaların köyüne bir gün iki yabancı gelir. Dost gibi davransalar da aslında dost değillerdir.  Küçük Pandalar ile köye gelenlerin macerası komik bir dille anlatılmaktadır. 

3+ yaş grubuna uygundur.

45 dk.

İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu
İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu
İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu

Online Gösterim –
32.00 TL

Kurallar

– 3 Yaş ve üzeri için uygundur.
– Online gösterim 1 Mayıs saat 12:00’de başlayacak ve 31 Mayıs saat 20:00’e kadar www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır.
– Organizatör yayın tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
– Online gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yeralacaktır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu,  seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Etkinliği izleyebilmeniz için kullanacağız kod 2 izleme hakkı sağlar.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Etkinlik izleme kodunuzun size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *