Categories
Uncategorized

Hugh Jackman”dan Bond Olur Mu?

Hugh Jackman”dan Bond Olur Mu?

X-Men”in asi mutantı Bond rolü hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı!

X-Men serisinin ikonik mutantı Wolverine rolü ile özdeşleşen oyuncu Hugh Jackman, kendisine daha önce ünlü İngiliz ajanı James Bond”u beyazperdede canlandırması için teklif geldiğini, tekrar gelmesi durumunda ciddi olarak değerlendirebileceğini açıkladı.

Avustralya talk show programı The Project”e konuk olan Jackman, serinin en sevilen Bond”u seçilen Daniel Craig”in rolü almasından önce kendisine de teklif geldiğini, ancak o aralar X-Men 2″nin çekimleri sebebiyle rolü reddetmek zorunda kaldığını belirtti. Bunun kendisi için hiç kolay olmadığını da açıklayan oyuncu, doğru zaman olmadığını düşündüğü için reddettiği Bond rolü için yeniden teklif gelmesi durumunda ciddi olarak değerlendirebileceğini açıkladı.

Craig”in seriden ayrılışıyla birlikte yeni Bond”un kim olacağı sorusu hala cevap bulamadı.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1,version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, “script”, “facebook-jssdk”)); Hugh Jackman Part 3

We ask the one and only Hugh Jackman your questions! #AskHugh #PanMovie #TheProjectTV

Posted by The Project on 2 Eylül 2015 Çarşamba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *