Categories
Uncategorized

Fazıl Say – Şarkılar

Fazıl Say – Şarkılar

(Yakında)

Yer: Akra Hotels Antalya – Antalya

08.10.2020 20:30 – 08.10.2020 20:30

Fazıl Say Serenad Bağcan,Akra Hotels Antalya’da sizlerle buluşuyor.

Dünyaca ünlü besteci ve Fazıl Say’ın, Türk edebiyatının unutulmaz şair ve yazarlarının şiirlerini bestelediği şarkı albümlerinin dördüncüsü olan yeni albümü, Antalya’da ilk kez dinleyenlerle buluşacak. Yeni albümde Yunus Emre, Pir Sultan Abdal, Sabahattin Ali, Kaygusuz Abdal, Aziz Nesin, Metin Altıok ve Ömer Hayyam şiirleri yer alıyor. Fazıl Say şarkılarını ise, güçlü sesi ile solist Serenad Bağcan yorumluyor. Daha önce “İlk Şarkılar” (2013), “Yeni Şarkılar” (2015) ve “Güz Şarkıları” (2017) albümleri dinleyici ile buluşmuştu.

Fazıl Say – Piyano
Serenad Bağcan – Vokal

Kurallar

– Bilet satışı ve etkinlik ile ilgili tüm düzenlemeler, Tu¨rkiye Cumhuriyeti‘nin ilgili bakanlıklarınca yayınlanan genelgelerdeki şartlar doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Bu nedenle web sitemizde bulunan etkinlik sayfası ve festival resmi sitesi sosyal medya hesaplarını takip etmenizi önemle rica ederiz.
– 18 Yaş sınırı vardır.
– Akra Caz Festivali, Akra Hotels’in bahçesine kurulacak açık hava sahnesinde ve ayakta gerçekleşecektir.
– Olumsuz hava koşullarında etkinlik kapalı mekanda ve ayakta gerçekleşecektir.
– Etkinlik mekanına yiyecek içecek ve profesyonel ses görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
– Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
– Kombine biletinizi festival süresince saklayınız. Her etkinlik girişinde kombine bilet ibrazı zorunludur.- İade veya değişiklik yapılmayacaktır.
– Organizasyon firması etkinlik programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Festival boyunca fotoğraf çekimi ve video kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır. Organizasyon firması görsel içerikleri paylaşma, yayınlama ve reklam amaçlı kullanma hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *